Download Zone E Lire/ Kallashi Pa Te Brendshme, Iva Aliko E Konfirmon (24.11.17).
play in 3gp Mp4 available in 240p, 360p, 4800p, 720p, 1080p video formats

  • Uploaded on 24 Nov 2017

    Iva Aliko dhe këngëtarja Kallashi ishin sot në emisionin “Zonë e Lirë”.
    Aliko ishte gjysmë e zhveshur, ndërkohë Kallashi po ashtu provokuese tha se ishte pa të brendshme. Këtë fakt e konfirmoi Aliko e cila pa poshtë fustanit të saj.
    “Është e vërtetë, Kallashi është pa të brendshme”, tha Aliko.

    Channel RTV KLAN

TAGS:

Recent Movies

Youtube Hatena . Webry . bd . Tripod . Addto . So-net . Gamer . Google+ . Facebook -- Hson-- ucz-- gd-- one-- goggle-- zestr-- jobstu-- multiple-- colt-- sandy-- exp-- gou-- myapp-- nap-- msu